Investiční apartmán na Kapverdách za cenu menšího pražského bytu

Jedinečná příležitost pro nákup nemovitosti s garantovaným výnosem v luxusním resortu White Sands Hotel & Spa na ostrově Boa Vista. Ten je nejvýchodnějším a zároveň 3. největším ostrovem Kapverdského souostroví. Je známý pro své nekonečné písečné pláže, včetně 18 km dlouhé pláže Santa Monica Beach, která je vyhlášena jako jedna z nejkrásnějších pláží celého světa.

Apartmán získáte do osobního vlastnictví. Můžete jej tak volně využívat pro vlastní potřebu, nebo jej zařadit do hotelového programu a tím bezstarostně získat garantované zhodnocení min. 5% ročně. Současně máte apartmán k dispozici pro sebe libovolných 5 týdnů v roce.

Resort provozuje hotelová síť Melia. Mimo kvalitního ubytování poskytuje návštěvníkům i velmi bohaté zázemí nejrůznějších služeb. Restaurace, bary, obchody, sportovní a fit centra, lázně i střediska vodních sportů.

Zakoupení nemovitosti na Kapverdách poskytuje bezpečnou investici. Apartmány nabízíme v cenách od  170.​000 do 250.​000 EUR. Garantujeme ceny totožné s developerem.

Vlastnictví nemovitosti na Kapverdách přináší celou řadu dalších atraktivních benefitů. Poradíme s možnostmi, přesto výběr konkrétního apartmánu necháme na vás. Zajistíme inspekční cestu na místo, pokud ještě stále váháte.

Pro více informací volejte prosím na tel +420 703 477 477 nebo nám nechte vzkaz a my se vám obratem ozveme.